All in One SEO Pack Yeni Sürüm 1.4.91

Nisan 28, 2009 by  
Filed under İnternet, Teknoloji

All in One SEO Pack bilindiği üzere arama motoru optimasyonu eklentisidir. Kolay kullanımı ve işleyişi bakımından birçok blogger tarafından kullanılmaktadır….

Bu güzide wordpress eklentisinin yeni sürümü olan 1.4.91 2009-4-28 tarihinden yayınlandı. Yeni Sürümü indirmek için tıklayınız…

All in One SEO Pack Version: 1.4.91

Mustafa Topaloğlu – Obama Klibi Şarkı Sözleri

Nisan 27, 2009 by  
Filed under Medya

Uzaylı şarkıcımız, Mustafa Topaloğlundan eğlenceli bir klip daha… Obama’ya hitaben yazılmış, dünya barışı için söylenen şarkının sözleri;

Hello obama hoşgeldin başkanlıga
barış getir bu dünyaya
obama obama hoş geldin başkanlıga
durdur bu savaşları
bitsin artık gözyaşları
geri getir umutlar
durdur bu savaşları
bitsin artık gözyaşları
geri getir umutları…..

YouTube’dan dönen klibi;

Download Linki : http://rapidshare.com/files/228435298/mustafa_topaloglu_hosgeldin_obama.avi

CoMedya Kolbastı Show Yavuz Seçkin İsmail Baki Tuncer

Nisan 27, 2009 by  
Filed under Medya

CoMedya’nın 1. sezonu tamamlandı, özellikle bu sene bir hayli adından söz ettiren karadeniz oyununu kolbastının 2 taklit üstadı insan tarafından nasıl daha da güzel hale geldini göreceksiniz. Yavuz Seçkin ve İsmail Baki Tuncer’den kolbastı show…

Güneri Civaoğlu Kolbastı Oynuyor…

Download Link: http://rapidshare.com/files/225909221/guneri_kolbasti.avi

Aşeriyorum Evinde Kolbastı Show

Donload Link: http://rapidshare.com/files/225932565/aseriyorum_kolbasti.avi

Saat Başı Para Basan Online Oyun Aion Online

Nisan 26, 2009 by  
Filed under İnternet, Teknoloji

Shanda Interactive Entertainment’in devasa online oyunu Aion, henüz 16 Nisan’da yayınlanan yeni “Yao Sai Pen Long” senaryosuna ilk dört gününde 1 milyonun üzerinde Çinli oyuncunun akın ettiği açıklandı. Benzerine nadir rastlanacak bir yöntemle, oyunculara oynadıkları saate göre ücret kesen Shanda Interactive, dört günde 1 milyondan fazla Çinli’nin en az bir saatliğine yeni senaryoya katıldığını duyurdu.

Aion Online

Knight Online, Metin 2 nin bağımlılık yaptığı kesin ve başında harcanan saatleri herkez bilir. Grafiklerden Aion Online’nın da dişli oyun olduğunu söyleyebiliriz. Dönen ücret politkaları ile dönen meblağları siz düşünün artık..

Oyunu incelemek için : Aion Online

Kaynak: shiftdelete.net

Şok Şok -240 derecede hızlı çalışan bilgisayar!

Nisan 26, 2009 by  
Filed under Kategorisiz, Teknoloji

AMD’nin yeni işlemcileri rekora doymuyor! Rekor şimdi Las Vegas’ta Phenom II X4 955 BE isimli en yeni işlemciyle yenilendi. 7 GHz’lik rekor nasıl kırıldı!
Rekor denemesine konu olan AMD Phenom II X4 955 Black Edition isimli işlemci, normal şartlarda 3,2 GHz hızında çalışıyor.

Bu hızı 7 GHz’ye çıkarmak için saatlerce uğraşan overclockçular önce sıvı azot ile denemelere başladılar. -140 dereceye kadar soğutma sağlayabilen overclockçular daha fazla soğutma gerektiğini düşünerek sistemlerini değiştirdiler.

Sıvı Helyum ile çalışmaya başlayan overclcokçular -240 derecede 6,5 GHz’yi gördüler. Birkaç denemeden sonra 7 GHz’ye çıkan overclockçular 3D Mark 05’de 45.474 yaparak bir rekora imza attılar.

Sakın böyle bir çılgınlık yapmayın :)

Resimlerle takip etmek için tıklayınız….

Kaynak: shiftdelete.net

Sonraki Sayfa »