TTNeT Türk Telekom LG X110 Laptop Kampanyası

Nisan 18, 2009 by  
Filed under İnternet, Teknoloji

# Türk Telekom’dan 29.90TL x 24 ay taksitle LG X110 Netbook
# Kampanya 1 Nisan – 31 Mayıs tarihlerinde geçerli olup,stoklarla sınırlıdır.
# Kampanyadan Türk Telekom bireysel PSTN aboneleri ve sınırlı sayıda kurumsal PSTN abonesi faydalanabilir.
# Hat başına sadece 1 adet Notebook alınabilir.
# Fiyatlara %8 KDV dahildir.
# Türk Telekom kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

lg-x110-laptop-kampanyasi


İşlemci Cinsi Intel Atom Processor N270, 1.6GHz, 533MHz FSB, 512KB L2 Cache
İşlemci Hızı ( MHZ) Intel Atom Processor N270, 1.6GHz
Ön Bellek 512kb
Bellek 1024MB DDR2 667MHz
Sabit Disk 160GB (2.5″ SATA )
Ekran Kartı Intel GMA 950
Ekran Boyutu 10″ WSVGA LED
Ekran Tipi WSVGA LED
Ekran Çözünürlüğü (DPI)
Ses Kartı SRS WOW HD, SRS TruSurround XT,Stereo Speakers (2W/ch)
İşletim Sistemi Windows XP® Home / Linux
Network Kartı 10/100 Ethernet
Webcam Var
I/O Port 3xUSB, VGA, RJ45, Mic-in, HP-out 4-in-1 (SD, MMC, MS, MS pro)
Wireless WLAN 802.11 b/g
Klavye Q Türkçe 82 Tuş
Mouse Touchpad Scroll Fonksiyonu ile
Pil Tipi Li-ion 3 cells
Ağırlık (kg) 1.19kg (standard batarya ile)
AC Adaptör 65W
Boyutlar 261.8 x 180 x 19~31 mm

TÜRK TELEKOM’UN TAKSİTLİ NETBOOK KAMPANYASI’NIN (KAMPANYA) KOŞULLARI:
1. Türk Telekom’un mevcut aboneleri, 1 Nisan 2009 (bu tarih dâhil)- 30 Mayıs 2009 (bu tarih dahil) tarihleri arasında gerçekleştirilen Türk Telekom Taksitli Netbook Kampanyası’na katılmaları ve bu kapsamda 24 (yirmidört) ay boyunca Türk Telekom’un tarife paketlerinden herhangi birinde yer almaları koşuluyla, aşağıda belirtilen LG marka X110 model netbook’un karşılığı olan taksit ücretleri ile hat başına sadece 1 (bir) adet LG marka netbook için talepte bulunabilirler. Taksitli satışlarda her bir model için 24 ay boyunca talep edilecek taksit ücretleri ve abonelere sunulacak model ve KDV dahil ücret/taksitler aşağıdaki gibidir:

‘Toplam ürün satış bedeli 717,60 TL olan LG marka X110 model netbook için aylık taksit ücreti 29,90 TL ( x 24)’dir.

İşbu katılım taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, ilk faturaya yansıtılacak olup, abone tarafından ödenecektir. Kanunen, ‘netbook’ ya da tarife ücretinden yüksek olan hangisi ise bunun ÖİV dahil KDV hariç bedeli üzerinden, %0,75 (binde yedi buçuk) oranında belirlenen vergi miktarları faydalanılan tarifeye göre aşağıdaki gibidir:

2. Kampanya kapsamında Abone’ye taksitli satışı yapılarak teslim edilecek netbook aşağıda belirtilen özellikleri taşımaktadır.
İşlemci :Intel Atom 1.6 Ghz
Ekran :10′ WSVGA LCD
HDD :160 GB SATA HDD
Bellek :1 GB
Ekran Kartı :Intel GMA
Webcam :Var
İşletim Sistemi :Windows XP Home/Linux

3. Abone, Türk Telekom ile akdettiği Telefon Abonelik Sözleşmesini ve/veya işbu Kampanya Katılım Taahhütnamesinin herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devredemeyecektir.

4.1 Abonenin, Kampanya kapsamından çıkmak istemesi/abonelikten vazgeçmesi, Telefon hizmetine veya netbook’a ilişkin borcunu ödememesi veya hattını devretmesi, abonelik türünü değiştirmesi, Telefon Abonelik Sözleşmesini feshetmesi, Kampanya Katılım Taahhütnamesinin hükümlerini yerine getirmemesi, hattın iptali gibi nedenler başta olmak üzere, Kampanya ve/veya PSTN aboneliğinin herhangi bir nedenle 24 aylık süreden önce sona ermesi durumunda; Abone, Türk Telekom tarafından taksitli satışı yapılan netbook’un, işbu Katılım Taahhütnamesi’nin 1. maddesinde belirtilen toplam cihaz bedelinden abonenin kampanya veya PSTN aboneliğinin sona erdiği tarihe kadar abone tarafından ‘cihaz ücreti’ olarak yapılan ödemeler düşüldükten sonra kalan tutarı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür.

4.2. Abone, Kampanya’dan vazgeçme, Telefon aboneliğini sona erdirme gibi Kampanya kapsamından çıkmasına yönelik her türlü irade beyanını ve ilgili her türlü talebini yazılı olarak Türk Telekom’a iletmekle yükümlüdür.

4.3.Kampanya’dan faydalanan Abone’nin Katılım Taahhütnamesi’ni imzalandığı tarihten itibaren 24 (yirmi dört) ay içerisinde Telefon Abonelik Sözleşmesi’ni devretmeksizin işbu Katılım Sözleşmesi’ni devretmek istemesi durumunda, aboneliği sona erdirilmeksizin, Kampanya kapsamından çıkarılır ve abone olma tarihine göre, işbu Katılım Taahhütnamesi’nin 4.1 maddesi uygulama alanı bulur.

5. Abone, Kampanya çerçevesinde Türk Telekom’dan aldığı telefon hizmetine ilişkin aboneliğinin başka yere naklini talep edebilir. Naklin telefon numarası değişmeksizin gerçekleştirilmesi durumunda, Abone Kampanyadan yararlanmaya devam eder. Buna karşılık, telefon numarasının değiştiği/değişmesinin gerekli olduğu nakillerde ve telefon hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone’nin hizmetin naklini istediği yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle Abone’nin telefon aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda, Abone’nin Kampanya’dan yararlanmaya devam etmesi söz konusu olmaz. Bu durumda, Abone, Türk Telekom tarafından taksitli satışı yapılan netbook’un, işbu Katılım Taahhütnamesi’nin 1. maddesinde belirtilen toplam cihaz bedelinden, nakil işleminin yapıldığı tarihe kadar abone tarafından ‘cihaz ücreti’ olarak yapılan ödemeler düşüldükten sonra kalan tutarı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür. Tüm nakil taleplerinde Abone’nin ikametgah belgesini nakil talebi ile birlikte Türk Telekom’a ibraz etmesi gerekmektedir.

6. Abonenin Türk Telekom ile imzalamış olduğu Telefon Abonelik Sözleşmesi’nin bütün hükümleri Abonelik ilişkisinden kaynaklanan uyuşmazlıklarda öncelikle uygulanır.

7. Türk Telekom, Kampanya süresince ve Abonenin cihaz bedelini taksitli olarak ödeyeceği 24 aylık süre içerisinde de tarifelerinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

8. Türk Telekom, resmi ve adli makamların müdahalesi veya teknik şartlardan ötürü tarifelerinde veya işbu kampanya şartlarında yapılan değişikliklerden veya kampanyanın süresinden önce kaldırılmasından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu değişiklikler, Türk Telekom tarafından www.turktelekom.com.tr resmi internet sitesi üzerinden veya benzeri yollarla abonelerine duyurulabilir. Bu durumda, Abone, Türk Telekom tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadığı yönünde bir itirazda bulunamaz.

9. Kampanya dâhilinde verilen netbook’larda oluşan arızalardan, Türk Telekom sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya Cihazla ilgili her türlü talepte/şikayette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından cihazla ilgili garanti kapsamı dâhilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve şikayette Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken adres ve telefon bilgileri aşağıda belirtilmiştir:

LG Electronics Merkez Ofisi

http://tr.lge.com

Müşteri Hizmetleri : 444 6 543
Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:14 Ortadoğu Plaza Kat:7 34384 Okmeydanı Şişli / İstanbul

10. Abonenin, cihaz bedeline ilişkin taksitlerden birbirini takip eden en az iki taksidi ödemede temerrüde düşmesi ve ödenmeyen taksit tutarının toplamının Cihazın toplam bedelinin en az onda biri olması ve Aboneye kalan borçlarını ödemesi için bir hafta süre verilerek muacceliyet uyarısında bulunulması koşuluyla, Türk Telekom, taksitlerinin birinin veya birkaçının ödenmemesi halinde kalan borcun tamamının ifasını talep etme ve Aboneyi Kampanya’dan çıkarma hakkını saklı tutmaktadır. Söz konusu koşulların oluşması durumunda Türk Telekom’un bu hakkını kullanmamış olması, bu hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyeceği gibi, daha sonra oluşan taksitlerin ödenmemesi durumları için de emsal teşkil etmeyecektir.

11. Cihaz, Kampanya Taahhütnamesinin imzalanmasını müteakip, aynı gün Türk Telekom’un satış birimlerinde (bayi, ofis, İl Müdürlükleri gibi) Aboneye teslim edilecektir.

12. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda cihazın tükenmesi nedeniyle Abone talebinin karşılanmamasından dolayı Türk Telekom hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kampanya hakkında gelişmeleri ve resmi açıklamayı okumak için tıklayınız

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!