Fifa 2010 Görücüye Çıktı!

Haziran 30, 2009 by  
Filed under Teknoloji, Yazılım

2 Ekim 2009’da Avrupa’da satışa sunulacak olan FIFA 10 için birçok ekran görüntüsü yayınlandı. Serinin bu yeni oyunu, PlayStation 3 ve Xbox360’ta yeni nesil grafiklerle yayınlanacak.Fifa 2010

Bilgisayarcılar için ise üzgünüz, zira yapımın PC platformu için geliştirilecek versiyonu, görsel açıdan zayıf olacak.

Bunun nedeni olarak, kullanıcıların FIFA 2010‘u kaldırmak için çok iyi bir bilgisayara sahip olması gerektiğini gösteren yapımcılar, PC’cileri adeta hayal kırıklığına uğrattı.

Kaynak : ShiftDelete.Net
Fİfa 2010’dan bazı kareler;

http://fotogaleri.shiftdelete.net/v/fifa10/12.jpg.html

DOWNNLOAD FIFA 10 FOR PC NOW!

FİFA 2010 DEMO İNDİR

Google Bizi İyi Alıştırdı, Hani Babalar Günü Logosu

Haziran 21, 2009 by  
Filed under İnternet, Teknoloji

Google dünyadaki sayılı şirketlerin başında geliyor. Her ülkeye hitap etmesi onu belki de birinci kılan en önemli etken… Türkiye’ye özel olsun ya da olmasın Google Logo Servisi devamlı çalışmakta,

Daha önceki örneklerini hatırlamak gerekirse en güncel logolar şöyleydi; Mimar Sinan’ın doğum gününe özel, Şampiyonlar Ligi finaline özel ve anneler gününe özel logoları google.com.tr de görmüştük.

Google bizi iyi alıştırdı, gözlerimizi google.com.tr ye diktik merakla logonun çıkmasını beklemekteyiz… diğip yazımı noktalamıştım ki logo anasayfada belirdi. İşte beklenen Logo;
Google Babalar Günü 2009 Logosu

Alexa Sparky 1.3.1 Yayınlandı Sıcak Sıcak

Haziran 17, 2009 by  
Filed under İnternet, Teknoloji

Bilindiği üzere dünya üzerindeki web sitelerinin trafiğini ölçen, onları kontrol eden, dünya genelinde sıralamaya koyan bir internet sitesi, bir web firması mevcut.

Bunu yaparkende sitemize gelen alexa botunun içeriğimizi taradığı bir gerçek. Ve Alexa güncellemeleri yaptığı vakit ise de gerçek yerimizi almış oluruz.

sparky_eski

Mozilla Firefox ile bu kontrol işlemi Sparky sayesinde daha bi kolaylaşıyor. İlk bakışta köpek ismi gibi dursa da Mozilla Firefox Eklentisi olduğunu söylemek gerekir. İşte bu eklentinin Alexa Sparky 1.3.1 olarak yeni versiyonu çıkmış bulunmakta. Güncellemekte fayda vardır.

Güncelleme Sonrası;

sparky_yeniMozilla Fİrefox Sparky Eklentisini Kurmak İçin Tıklayınız

Aof 2009 Final Notunu Öğrenmek İçin İnceleyin

Haziran 16, 2009 by  
Filed under Kategorisiz

19 Haziran Cuma Günü Saat 17:00 sularında açıklanacak olan Açıköğretim Final Sınavı Sonuçlarını Öğrenmek için size tavsiyem sayfaya 16:45 ilen girmeniz ve 2dk arayla notlarınızı kontrol etmeniz. Arasınav notumu bu şekilde erken öğrenmiştim. Beklerim sonra öğrenirim mantığıyla da hareket edebilirsiniz.

Açık Öğretim Final Sonuçları2009 Aof Final Sonuçları: http://aofburo.anadolu.edu.tr/

Açıköğretim Final Sonuçları Açıklanınca…

Haziran 16, 2009 by  
Filed under Kategorisiz

Hep küçüklüğümden beri kendi kendime sorarım. Acaba ben kendimi eğitmek için mi okumalıyım yoksa iyi bir mevkiye gelmek için mi? Buna ikisi için de diğip biraz politik de olsa cevap verelim.

Kimimiz daha yolun başındayız, kimimiz de yolun sonuna yaklaşmışız. Yolun sonuna yaklaşmış olanlar ya örgün öğretimden ya da açıköğretimden yollarına devam etmektedirler. İlkğretimde karneler alınmış takdirini,teşekkürünü alanlar veyahut düz geçenler bir kenara çekilmiş tatilin keyfini çıkartıyorlar. Kalanları da unutmamalı tabi.

Ya açıköğretimliler, onları içinse kader haftası bu hafta.Evet 19 Haziran 2009 Cuma günü saat 17:00 gibi açıklanacak olan sonuçlar, birçok kişinin psikolojisini olumlu ya da olumsuz etkileyecek.

teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulum 2005 2007

Açıköğretim Hazırlık Sınıfı öğrencisiyim ve geçen sene bir ilki gerçekleştirerek kalma başarısında bulunmuştum. Haketmiştim de doğrusu kalmayı, sözün özü hakkımızda hayırlısı olması temennisiyle tüm açıköğretimli arkadaşlarıma başarılar diliyorum…

Açıkğretim 2009 Final Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayınız(19 Haziran Cuma saat 17:00)

Sonraki Sayfa »